logo

Náš příběh

Náš příběh

O nás

Takhle to všechno začalo

Jak to začalo?

V roce 2017 dostal bloger Filip, autor Deníku dobrodruha, nápad, že by mohl založit první cestovatelskou kavárnu v Praze.

Napadlo ho to proto, že se neměl kde potkávat s ostatními cestovateli, nomády a lidmi bez předsudků. Kavárnu následně pojmenoval po svém blogu, Kavárna dobrodruha.

Kavárna dobrodruha je křižovatkou klidu a porozumění všem lidem, protože mezi námi nejsou rozdíly. Cestovatelé zde mohou vyprávět svoje příběhy či přednášet své cestovatelské zážitky. Nomádi mohou pracovat dlouhé hodiny v útulném prvním patře a všichni příznivci dobrodružství se určitě rádi podělí o nové příběhy při lahodné kávě.

Bez předsudků

Cestovatelská atmosféra

V Kavárně na vás dýchá atmosféra cestování, uvolněné prostředí a maximální pohodlnost. Na nic si nehrajeme a nejdůležitější pro nás je Vaše spokojenost.

Jedinečný koncept

Propojujeme to, co milujeme

Káva nám vždy na cestách evokovala dobrodružství. Existuje tolik druhů káv po světě a je nemožné je všechny ochutnat za jediný život. Připomíná nám to cestování. Taktéž není možné všechno navštívit. A právě proto vnímáme propojení kávy a cestování jako správnou myšlenku na nás podnik.

0

Lokalita

0

Stolů

0

Událostí

0

Zákazníků